Çay Yeni Haber Haftalık Gazete / Afyonkarahisar - Çay - SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AĞZI AÇIK VE BÜKME İKRAM ETTİK (VİDEO HABER)
ÇAY İLÇESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇEMİZ
ÇAY BELEDİYESİ OTOBÜS SEFERLERİ

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AĞZI AÇIK VE BÜKME İKRAM ETTİK (VİDEO HABER)

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AĞZI AÇIK VE BÜKME İKRAM ETTİK (VİDEO HABER)
Afyonkarahisar Belediyesi Covid-19 salgını dolayısıyla özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza ağzı açık ve bükme ikram etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Belediyemiz Sosyal Tesislerinde özenle hazırlanan yöresel ürünlerimiz, Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına ikram edildi. Daha önce sağlık çalışanlarımıza C vitamini ve aşure ikram eden Afyonkarahisar Belediyesi şimdi de kahvaltılık yöresel ürünlerimizi ikram etti.
20.09.2020 / 13:49
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AĞZI AÇIK VE BÜKME İKRAM ETTİK (VİDEO HABER) 

Geri


 Orjinal Resim

 
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AĞZI AÇIK VE BÜKME İKRAM ETTİK (VİDEO HABER)          Afyonkarahisar Belediyesi Covid-19 salgını dolayısıyla özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza ağzı açık ve bükme ikram etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla Belediyemiz Sosyal Tesislerinde özenle hazırlanan yöresel ürünlerimiz, Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına ikram edildi. Daha önce sağlık çalışanlarımıza C vitamini ve aşure ikram eden Afyonkarahisar Belediyesi  şimdi de kahvaltılık yöresel ürünlerimizi ikram etti.          Özverili çalışmalarından dolayı sağlıkçıları tebrik eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sağlık çalışanlarının bu zorlu süreçte her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Gece gündüz demeden vatandaşların sağlığı için fedakârca çalışan personeli kutlayan Başkan Zeybek, görevlerinde başarılar diledi. Sağlık çalışanları ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Haberin videosu için TIKLAYINIZhttps://we.tl/t-xNRqKaLEYj 
 
Etiketler:
Bu haber toplam 1142 defa okundu


YAZARLAR